Meld u aan voor onze nieuwsbrief

Geslacht:

The James Hardie Group uses the information you provide in this form to contact you and to provide you with the information you want to get about products, events and news.
Ja, ik heb de Privacyverklaring gelezen en ik ga akkoord dat de James Hardie Group (Fermacell GmbH, James Hardie Europe B.V. en verwante bedrijven) mijn persoonlijke gegevens verwerkt op de manier die daarin beschreven is.

Fermacell BV

Loonse Waard 20
6606 KG Wijchen
Postbus 398
6600 AJ Wijchen

Nederland

Email: fermacell-be@jameshardie.com
T: +31 (0) 24 - 649 51 10
F: +31 (0) 24 - 649 51 26

Handel (Customer Service):
T: +31 (0) 24 - 649 51 10
E: order.benelux@jameshardie.com


 

Verkoopteam

Voor elke marktpartij in de afbouwbranche hebben wij specialisten in huis. Hieronder treft u de namen, functies en contactgegevens van onze adviseurs aan. Onze Area Sales Managers zijn het eerste aanspreekpunt voor voorschrijvende partijen, verwerkers en handelaren; onze landelijke Account Manager voor prefab timmerindustrie/ houtskeletbouw en OEM en onze Key Account Manager voor voorschrijvers.
 

  • Area Sales Managers + Account Manager (België en GH Luxembourg)

Vlaanderen (Vlaams Brabant, Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen, Limburg, Antwerpen):
Sven Vanderbeken
(postcodegebieden: 2000 t/m 3999, 8000 t/m 9999)
M: +32 (0)471 273 051 
E: sven.vanderbeken@jameshardie.com
 

Wallonië (Henegouwen, Waals-Brabant, Luik, Namen, Luxemburg) + Brussel + GH Luxemburg: 
Patrick Moerenhoudt

(postcodegebieden: 1000 t/m 1999, 4000 t/m 7999)
M: +32 (0)473 852 977
E: patrick.moerenhoudt@jameshardie.com

 
Account Manager Prefab timmerindustrie/ Houtbouw en OEM: 
Hendrik Thys
(België en GH Luxemburg)
M: +32 (0)475 708 437
E: hendrik.thys@jameshardie.com

 

  • Toepassingstechniek

Eddy Mackelbergh
Technical Engineer
M: +32 (0) 476 081998
E: eddy.mackelbergh@jameshardie.com

 

Olivier Leroy
Technical Engieer
M: +32 (0) 471 803 473
E: olivier.leroy@jameshardie.com

 

  • Customer Service 

Voor meer informatie over onze producten en droogbouwsystemen kunt u ook onze documentatie inzien of gebruik maken van het contactformulier (scroll naar beneden). Maar natuurlijk kunt u met uw vraag ook altijd met fermacell Customer Service bellen: +31 (0) 24 - 649 51 11.


Fred Boddé
Medewerker Customer Service
T: +31 (0) 24 - 649 51 11
E: order.benelux@jameshardie.com

Desiree Martis
Medewerker Customer Service
T: +31 (0) 24 - 649 51 11
E: order.benelux@jameshardie.com

Rachel Goss
Medewerker Customer Service
T: +31 (0) 24 - 649 51 11
E: order.benelux@jameshardie.com

Erik van Aalten
Manager Customer Service
T: +31 (0) 24 - 649 51 11
E: order.benelux@jameshardie.com

 

  • Financiële administratie

Ellen Daanen
Debiteuren Crediteuren
T: +31 (0) 24 - 649 51 02
E: ellen.daanen@jameshardie.com

Ania Leonard
Financiële administratie algemeen 
T: +31 (0) 24 - 649 51 03
E: ania.leonard@jameshardie.com
 

  • Marketing

René Verkuijlen
Marketing manager
T: +31 (0) 24 -649 51 75

E: rene.verkuijlen@jameshardie.com

 

  • Productie

Desirée Janssen
Office Manager
T: +31 (0) 24 - 649 51 70
E: desiree.janssen@jameshardie.com
 

  • Inkoop

Toos Kleisterlee
Inkoop Technisch Magazijn
T: +31 (0) 24 - 649 51 16
E: toos.kleisterlee@jameshardie.com

 

We houden u graag op de hoogte!

We sturen u graag op

  • op maat gemaakte informatie over producten en systeemoplossingen,
  • nieuwe of geactualiseerde brochures,
  • interessante evenementen, trainingen en seminars

evenals praktische tips en hulpmiddelen voor uw dagelijkse werk.

×